Katalizatory, filtry DPF oraz FAP

Profesjonalne czyszczenie czyli regeneracja części

Regeneracja filtrów cząstek stałych Mielec woj. podkarpackie

=

Filtry DPF

Technologia FCM to dokładna, sprawdzona regeneracja DPF, która pozwala na dalszą eksploatację filtra przez pojazd

=

Filtry FAP

Profesjonalne czyszczenie FAP, oparte na FCM, dzięki czemu autobusy, ciężarówki i samochody osobowe mogą nadal korzystać z filtrów

=

Katalizatory

Technologia FCM to także regeneracja, czyszczenie katalizatorów autobusów, ciężarówek i osobówek, pełna, kompleetna usługa

EKOLOGICZNE ROZWIĄZANIA

Usuwanie DPF FAP albo katalizatorów to naganny proceder

Filtry DPF FAP i katalizatory zostały wprowadzone na rynek stosunkowo niedawno, niemniej jednak nie jeden mądry kierowca nie wyobrażałby sobie bez nich jazdy, gdyż podzespoły te mają kluczowe zadanie neutralizacji szkodliwych substancji ze spalin.

Do czego więc one służą? Pełnią bardzo ważną funkcję dla środowiska jaką jest neutralizacja metali szlachetnych oraz szkodliwych związków, które są wydobywane równocześnie ze spalinami

+48 609 141 806

 

Warto także poczytać…

Inne artykuły z branży usługowej

Meble na wymiar

Meble na wymiar

Kuchnie, szafy, garderoby, meble łazienkowe i inne do zabudowy oraz wolnostojące

Wypożyczalnia samochodów

Wypożyczalnia samochodów

Profesjonalny wynajem samochodów w mieście Mielec

Turbosprężarki

Turbosprężarki

Regeneracja czyli naprawa turbin to doskonała alternatywa na zakup nowej turbosprężarki

Mielec to stolica regeneracji

Czyszczenie filtrów

Z czasem, gdy eksploatujemy pojazd, wkłady filtrów oraz katalizatorów, posiadają kanaliki, które zapychają się.

Powoduje to sytuację, w której większość użytkowników wpada w panikę. Nowy DPF, FAP? Wymiana katalizatora? Tak wygląda większość zapytań kierowców. A najgorsze z nich to – czy można usunąć i jak usunąć DPF FAP lub katalizator z pojazdu?

Żadne z powyższych nie jest optymalne. Optymalna czynność w zaistniałej w.w sytuacji to regeneracja. To nic innego jak czyszczenie w profesjonalnej firmie, które pozwoli na przepływ, uzyskanie ciśnienia i dalsze użytkowanie podzespołu w układzie wydechowym pojazdu.

 

Normy emisji spalin

Po co nam filtry i katalizatory?

Pełnią bardzo ważne zadanie, które jest odpowiedzialne za czystość środowiska. W dzisiejszych czasach są produkowane coraz nowsze samochody, których technologie są znacznie lepsze niż kilkanaście lat temu. Teraz pojazdy są wyposażane w specjalne urządzenia, które emitują zanieczyszczenia.

Warto także wspomnieć o tym, że wyżej wymienione filtry i katalizatory są bardzo wydajne oraz precyzyjne. Potrafią przechwycić każde zanieczyszczenie, które jest wydobywane ze spalinami. Co do przeciętnego kosztu za filtry i katalizatory to wynosi on około tysiąc pięćset złotych. Oczywiście jest to cena orientacyjna. 

Czyszczenie filtrów

Turbo-Elmar s.c. – profesjonalna regeneracja DPF FAP i katalizatorów

ul. Polna 3, 39-300 Mielec woj. podkarpackie